Airmax Internet Opinie Świdnica - ultraszybki światłowód, internet stacjonarny i radiowy dla domu i firmy

Internet w Świdnicy

Przedstawiamy Państwu AirMAX – super szybki i tani Internet, dostępny na terenie Świdnicy i okolic. Dzięki innowacyjnym łączom NeoConnect, możecie Państwo cieszyć się fenomenalną prędkością Internetu i niezakłóconym połączeniem w doskonałej ofercie cenowej. Airmax to Internet dla najbardziej wymagających i aktywnych użytkowników sieci – bez jakichkolwiek limitów danych.

Dlaczego Internet AirMAX?

AirMAX – szybki i tani Internet w Świdnicy.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Internet Światłowodowy Świdnica Opinie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Internet światłowodowy z firmy AirMAX w Świdnicy i okolicach – niezmienna prędkość o każdej porze dnia, bez względu na liczbę użytkowników

Na terenie Świdnicy jest już dostępny bezprzewodowy światłowód AirFiber, który pozwala na korzystanie z rzeczywiście bezkonkurencyjnych parametrów, zbliżonych do parametrów tradycyjnego światłowodu lub nawet wyższych. Przeczytać możemy o przesyłaniu danych z szybkością na poziomie minimum... 15 Gb!

Czołowym dostawcą tej innowacyjnej technologii na terenie Świdnicy jest AirMAX – lokalny operator, który od ponad dekady dostarcza stacjonarny internet do domów i firm. Oprócz technologii tradycyjnego, przewodowego łącza światłowodowego, podłączanego metodą napowietrzną lub metodą przepustów podziemnych, firma AirMAX oferuje bezkablowy internet światłowodowy o nazwie AirFiber. W odróżnieniu od tradycyjnego łącza światłowodowego przewodowego, AirFiber jest całkowicie bezawaryjny. Brak kabli przekłada się na stuprocentową odporność łącza na warunki zewnętrzne i zniszczenia fizyczne oraz bezproblemowy montaż - dla każdego. Zainstalowanie usługi AirFiber nie wymaga zlecania przekopów, narażających użytkownika na nierzadko ogromne koszty. Warto też wiedzieć, że wiszące przewody rujnują wygląd budynku i ogrodu.

AirFiber to światłowód bez limitów danych, oferujący taką samą szybkość łącza przez całą dobę - bez względu na liczbę użytkowników, występujący w standardowej wersji abonamentowej oraz w odmianie przedpłaconej, tj. bez wiązania się z operatorem umową.

Integralnym elementem światłowodu AirFiber jest dedykowany router AirMAX Internet Fiber, który zapewnia bezproblemowe podpięcie do sieci wielu różnych urządzeń.

Internet PrePaid Świdnica - (internet bez umowy)

AIRMAX Świdnica Internet na kartę

Obecnie opcja PrePaid jest dostępna także u Waszego dostawcy Internetu w miejscowości Świdnica. Oferujemy Państwu szybki i tani Internet na kartę. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują jedynie okresowego dostępu do sieci lub korzystają z Internetu sporadycznie, a stałe łącza byłyby dla nich nieopłacalne. Internet PrePaid umożliwia dostęp do sieci w dowolnym przedziale czasowym (spośród oferty AirMAX, np. 1 dzień). Płacicie Państwo tylko za wskazaną z góry ilość dni. Nie podpisujecie z nami żadnej umowy ani nie ponosicie innych kosztów.

AirMAX - Internet na kartę w Świdnicy, który pozwoli Państwu cieszyć się szybkim i stabilnym dostępem do sieci bez limitu danych. Zawsze w dogodnym dla Państwa czasie.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Świdnica - zasięg

AIRMAX Świdnica - Bezpłatne testowanie Internetu

Zachęcamy Państwa do wypróbowania możliwości Internetu AirMAX Świdnica, całkowicie za darmo przez okres 30 dni. Testowanie służy skonfrontowaniu oferowanej usługi z Państwa oczekiwaniami i potrzebami. Nie wiąże się to z żadnymi zobowiązaniami ani ukrytymi kosztami. Po upływie miesiąca, możecie Państwo bezproblemowo zrezygnować z Internetu AirMAX lub wybrać najbardziej dogodny wariant abonamentowy. Dla osób, które potrzebują dostępu do sieci, ale nie chcą wiązać się z nami umową, przygotowaliśmy Internet na kartę, działający na zasadzie pre paid. Testowanie może odbyć się w Państwa firmie lub instytucji.

Polecamy testowanie usług nim wybierzecie najlepszy Internet w Świdnicy!

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Świdnica, oraz następujące miejscowości:

Bagieniec, Bojanice, Bolesławice, Boleścin, Bożanów, Buków, Burkatów, Bystrzyca Dolna, Bystrzyca Górna, Czechy, Dzierzków, Gniewków, Gogołów, Granica, Graniczna, Grochotów, Grodziszcze, Imbramowice, Jagodnik, Jakubów, Jaworzyna Śląska, Kalno, Kłaczyna, Kruków, Krzczonów, Krzyżowa, Lutomia Dolna, Lutomia Górna, Łażany, Makowice, Marcinowice, Międzyrzecze, Mikoszowa, Milikowice, Miłochów, Modlęcin, Mokrzeszów, Morawa, Mrowiny, Niegoszów, Nowice, Nowy Jaworów, Olszany, Opoczka, Panków, Pasieczna, Pastuchów, Piotrowice Świdnickie, Pożarzysko, Przyłęgów, Pszenno, Pyszczyn, Siedlimowice, Skarżyce, Stanowice, Stary Jaworów, Stawiska, Strzegom, Sulisławice, Szymanów, Śmiałowice, Świdnica, Świebodzice, Tomkowa, Tomkowice, Tworzyjanów, Wierzbna, Wilków, Witków, Zawiszów, Żarów,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Poznaj opinie o dostawcy AirMAX i nie zapomnij wystawić swojej oceny!

Satysfakcja użytkowników to nasz nadrzędny cel. W związku z tym bezustannie zastanawiamy się, co zrobić, żeby okres spędzony z nami był przyjemnością – dla Ciebie i wszystkich domowników lub pracowników. Oferujemy produkty i usługi zapewniające doskonałą rozrywkę. Bardzo dbamy o to, by obsługa była przyjazna, pomocna i skuteczna. Napawa nas dumą, że nasi klienci widzą i doceniają nasze wysiłki oraz rekomendują nasze usługi znajomym. I mamy na to twarde dowody – oceny. Dla nas są one najbardziej wiarygodną formą informacji zwrotnej, silną motywacją do ciągłego doskonalenia oraz najlepszą promocją. Chcemy, żebyś wiedział, że każda, zamieszczona opinia jest dla nas superważna. Każda zostaje zamieszczona na naszej stronie www, przekierowana do właściwego działu i wykorzystana do dalszego podnoszenia standardów działania. za zaufanie, którym darzysz naszą firmę. Jeżeli jeszcze nie wystawiłeś nam opinii, to świetny moment.

TV przez Internet i różne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax pozwala także na korzystanie z różnych rozwiązań multimedialnych, jak TV przez Internet – w różnych pakietach do wyboru.

Internet TV możesz kupić u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowany zakres stacji i zróżnicowane treści. Z tego powodu powinno się przed zakupem usługi zawsze poznać regulamin wybranego serwisu. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Internet TV Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w Internecie mobilnym.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka i YouTuba, odezwij się do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Pamiętaj – w celu osiągnięcia szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Airmax Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmów online w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W porównaniu do Internetu na smartfonie, otrzymujesz ultra szybki Airmax Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax Internet oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz transferujesz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na paru urządzeniach równocześnie. Nie trzeba wyczekiwać na załadowanie stron czy wiecznie ponawiać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz do firmy. Surfowanie jest możliwe w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Wystartuj z ultra szybkim Wi-Fi Airmax Internet w miejscowości Świdnica. Zachęcamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w przestrzeni prywatnej lub w przedsiębiorstwie przez cały miesiąc.

W trakcie minionej dekady niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla społeczeństwa zjawiskiem do tego stopnia powszechnym, że bardzo trudno teraz nawet wyobrazić sobie biznes albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z Internetem, możliwa jest ciągła komunikacja z bliskimi, udostępnianie zdjęć i filmów czy też rozwijanie pasji. Technik połączenia z e-światem jest jednak co najmniej kilka, również w miejscowości Świdnica. Decyzja, co wybierzemy zależy głównie od oczekiwań konsumenta czy przedsiębiorcy i od dostępnej infrastruktury IT. Często osoby nieorientujące się w tematach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są nieświadome tego, która forma łączności może sprostać ich specjalnym potrzebom. Z tego powodu polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax Internet gwarantuje użytkownikowi sprawny i efektywny dobór sprofilowanej opcji łączności z uwzględnieniem danej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Świdnica. Dodatkowo zapewniamy możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, cen, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych promocji u wszystkich przedstawicieli.

Superszybki internet Airmax pozwala także na korzystanie z różnych rozwiązań multimedialnych, jak TV przez Internet – w różnych pakietach do wyboru.Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Świdnica. W ramach prowadzonej działalności dostarczamy łącze symetryczne o dużej przepustowości, a dodatkowo także telewizję i telefonię stacjonarną. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - nieodpłatnie. Masz prawo zerwać współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują w standardzie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszego Internetu mogą liczyć także na darmowy multiroom, programy HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzynarodowych.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Nowa jakość Internetu w Świdnicy - AIRMAX

Jak szybki może być Państwa Internet? Przekonajcie się z marką AirMAX. To nie tylko ultra szybkie i stabilne łącza NeoConnect, ale również atrakcyjne cenowo, różnorodne warianty abonamentowe i brak jakichkolwiek limitów danych. Codziennie możecie ściągać dowolną ilość plików, swobodnie przeglądać strony internetowe i komunikować się z bliskimi – zawsze z tą samą, fenomenalną prędkością. Nad najwyższą jakością świadczonych usług, czuwa profesjonalny dział obsługi. Zapraszamy do bezpłatnego testowania Internetu AirMAX, teraz również w Świdnicy.

Uruchom bez opłat SPEED TEST i zmierz szybkość domowego lub firmowego Internetu.

Masz Internet w mieszkaniu bądź w biurze? Wkurza Cię długie wyczekiwanie na otwarcie strony? Zwykle nie możesz obejrzeć żadnego klipu? Wykonaj bez opłat SPEED TEST i sprawdź, czy Twój ISP gwarantuje właściwą i co najważniejsze zgodną z zapisami umownymi jakość usługi.

W aktualnej wersji masz ponadto szansę włączenia SPEED TEST dla różnorodnych komercyjnych serwerów na całej planecie.

Ponadto masz szansę podzielenia się wynikami testu ze kolegami. Możesz również poznać statystyki wszystkich testowań oraz ściągnąć plik z raportem ze SPEED TEST.

Warto wiedzieć, że każdy SPEED TEST kończy się wygenerowaniem prostego podsumowania z danymi na temat usługi internetowej.

Airmax Internet Opinie

4.69/5.00 - ilość ocen: 3685

© 2023 Airmax.pl